CONSILIER VANZARI SHOWROOM TAMPLARIE PVC

QPLAST DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde intreaga gama de Tamplarie PVC Salamander si accesorii
- ofertare, contractare, facturare
- sustine negocierea cu clientii si procesul de vanzare
- mentine relatia post-vanzare cu toti clientii din portofoliu
- efectueaza studii de piata pentru identificarea si analizarea concurentei,
- raporteaza saptamanal activitatea desfasurata

CERINTE

- cunostinte operare PC;
- experienta in vanzari (activitatea anterioara in domeniul tamplariei PVC constituie un avantaj);
- abilitati de comunicare si negociere;
- perseverenta si dorinta de a acumula noi cunostinte;
- Seriozitate, corectitudine, punctualitate, aptitudini reale in domeniul vanzarilor, comunicativitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial cuprins din salariu fix plus comision din vanzari, telefon mobil
- mediul de lucru orientat spre performanta

DESCRIEREA FIRMEI

REPREZENTANT EXCLUSIV SALAMANDER - ROTO