web developer

SC Expert Company Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea de actualizari si modificari conform cerintelor la magazinele online ale firmei
• Design si implementare newsletter si banere promotionale pentru noile produse.
• Cunostinte seo prezinta avantaj .

CERINTE

- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii
- Cunostinte seo prezinta avantaj .

BENEFICII OFERITE

Se ofera angajare cu carte de munca pe durata nedeterminata, salariu negociabil si progresiv in functie de randamentul la locul de munca;

Firma noastra va ofera o paleta completa de produse in domeniul tehnicii de calcul - sisteme PC Intel si AMD, laptop-uri, monitoare TFT, imprimante laser si Inkjet, accesorii si componente.

Produsele comercializate sunt de marca, renumite pe plan international, calitate garantata, import direct din Germania.

Un colectiv tanar si dinamic va sta la dispozitie, pentru cererile dumneavoastra.