Vorbitori de limba germana

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hallo! Sie sprechen Deutsch? Verstärken Sie unser Team Tjobs!

Responsabilitati:

-postarea anunturilor cu ofertele de munca
-selectarea CV-urile eligibile pentru posturile disponibile
-cautarea activa a candidatilor eligibili in bazele de date offline si online
-contactarea candidatilor in vederea testarii
-mentinerea corespondentei cu candidatii (email/telefon)
-managementul contactelor in baza de date
-indeplinirea task-urilor zilnice
-sustinerea de interviuri
-intocmirea de rapoarte zilnice
-pastrarea legaturii cu clientii straini
-traducerea fiselor de post primite in urma unei comenzi noi
-traducerea CV-urilor din limba romana/engleza in limba germana

CERINTE

-cunostinte de limba germana nivel avansat si limba engleza nivel conversational
-limba maghiara constituie avantaj
-cunostinte solide de PC (Microsoft Office, Internet, etc)
-persoana deschisa si cu abilitati bune de comunicare
-persoana organizata
-persoana creativa, dispusa sa vina cu idei noi
-flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Alatura-te unei echipe tinere, unde ai sansa sa avansezi profesional!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.