Vanzatoare- Gestionara

wisdom mbc srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez
femeie pe post de Vanzatoare- Gestionara

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- indeplinirea sarcinilor zilnice specifice,
- completarea si redactarea evidentelor zilnice,
- efectuarea apelurilor telefonice,
- intocmirea de rapoarte de vanzari,
- actualizarea bazelor de date pe calculator, si furnizarea acestora la timp
- stabilirea de relatii cu clientii/ furnizori, mentinerea acestor relatii si dezvoltarea portofoliului prin aducerea de noi clienti;
- posibilitate de promovare in cadrul societatii,
- planificarea locului de munca pe termen lung

Locul de munca este in showroom/magazin usi, jaluzele, amenajari interioare, etc. situat in Tg mures, showroom Qfort.

CERINTE

CERINTE IMPORTANTE :
- femeie cu varsta 25- 40 ani;
- cunostinte avansate calculator;
- experienta in vanzari, in relatii cu clienti minim 1-2 ani sau specializare comercial;
- bune abilitati de comunicare si negociere, abilitatea de a lucra cu oamenii;
- responsabilitate pe gestiune;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;

BENEFICII OFERITE

salariu motivant

activeaza in domneiul de amenajari interioare, constructii, tamplarii de termopan pvc