vanzari online, relatii clienti

SC Expert Company Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine legatura cu clientii actuali;
- cauta potentiali clienti pentru marirea bazei de distribuitori .
- preia comenzile primite fie telefonic, fie prin e-mail sau prin sistemul de chat
- rezolva intr-un timp cat mai scurt aceste solicitari in functie de prioritate, conform politicii companiei
- solicita ajutorul celorlalte departamente pentru anumite probleme
- filtreaza solicitartile primite pentru a le identifica pe cele mai frecvente
- transmite o serie de raportari departamentelor implicate.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare
- abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- cunostinte medii sau avansate in domeniul calculatoarelor
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- Se ofera angajare cu carte de munca pe durata nedeterminata, salariu negociabil si progresiv in functie de randamentul la locul de munca;
- Ore suplimentare platite;
- Posibilitati de avansare.

Firma noastra va ofera o paleta completa de produse in domeniul tehnicii de calcul - sisteme PC Intel si AMD, laptop-uri, monitoare TFT, imprimante laser si Inkjet, accesorii si componente.

Produsele comercializate sunt de marca, renumite pe plan international, calitate garantata, import direct din Germania.

Un colectiv tanar si dinamic va sta la dispozitie, pentru cererile dumneavoastra.