Szerkeszto es/vagy musorvezeto

Janovics Jeno Alapitvany

Job expirat

RESPONSABILITATI

A Janovics Jeno Alapitvany Szerkeszto es/vagy musorvezeto munkatarsakat keres Marosvasarhelyre az elso erdelyi magyar televizio beinditasahoz es mukodtetesehez!

Feladat / munkakori leiras:
- orszagos es helyi hirek, televizios publicisztikai
nyelvezetbe torteno szerkesztese
- musor es hirado-vezetes (bemondas)
- hirolvasas

Elvarasok:
- tajekozottsag a kozeletben (gazdasag, tarsadalom, egyeb teruletek)
- jo fogalmazasi es helyes beszedkeszseg
- magyar nyelv anyanyelvi szintu, roman nyelv felsofoku ismerete
- angol vagy mas nemzetkozi nyelv kommunikacios szintu ismerete
- szep es helyes magyar beszed

CERINTE

Elonyt jelent:
- felsofoku vegzettseg kommunikacios vagy media szakon
- jo megjelenes, kellemes kulso
- igenyesseg az elvegzett munkaban
- dinamikus, energikus szemelyiseg
- csapatmunkara valo hajlandosag
- B tipusu gepjarmu vezetoi engedely

Figyelem! Az elvarasok elonyt kepeznek, de nem kizaro jelleguek.

Fenykepes oneletrajzokat az alabbi e-mail cimre illetve faxszamra varunk: office@jja.ro, +40 265-266. 352. Jelentkezeset postan is elkuldheti a Janovics Jeno Alapitvany, Predeal utca 12 szam, 540345 Marosvasarhely cimre.

Jelentkezesi hatarido: 2008. februar 28.

DESCRIEREA FIRMEI

Erdelyi Magyar Televizio