SUPERVISOR VANZARI - Tg Mures

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Conduce, antreneaza, motiveaza si controleaza echipa de vanzari a punctului de lucru catre atingerea tuturor obiectivelor cheie, incluzand: indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari, de merchandising, de acoperire optima a pietei, de mentinere si imbunatatire a relatiilor cu clientii, de respectare a politicilor comerciale si de acordare a creditelor.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta intr-o pozitie similara minimum 2 ani;
- abilitati de vanzare, persuadare, comunicare;
- capacitati de planificare, organizare, control;
- permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- computer;
- sesiuni de training pentru formare profesionala.

Rugam trimiteti aplicatiile dvs.la adresa de e-mail: jobs@whiteland.ro sau la fax: 0750-156.235 (cod SPV)

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!