Specialist Vanzari -City Garden Targu Mures

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· relationarea cu clientii companiei;
· activitati de vanzare si consiliere a clientilor cu privire la plante, accesorii si mobilier de gradina;
· intretinerea si ingrijirea plantelor existente in magazine;
· receptia marfurilor si etichetarea produselor;
· intretinerea standardului de prezentare a produselor;
· incadrarea in politica firmei privind desfasurarea activitatii in ansamblul sau.

CERINTE

· studii de specialitate( Horticultura);
· cunostinte de dendrologie ( cunoasterea speciilor de arbori, arbusti si cerintele acestora fata de factorii de mediu);
· cunostinte operare PC;
· persoana dinamica, foarte bune abilitati de comunicare, spontaneitate, atitudine pozitiva, corectitudine, seriozitate, spirit de echipa;
· orientare catre clienti;
· experienta in ingrijirea si comercializarea plantelor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial competitiv;
· Bonuri de masa;
· Bonusuri lunare corelate cu competenta si realizarea obiectivelor de catre intreaga echipa a filialei;
· Sistem de evaluare si posibilitati de promovare insotit de cresterea periodica a venitului realizat;
· Angajarea intr-o companie puternica, membra a unui grup de firme multinational.

City Garden este o companie membra a grupului Romstal – lider de piata in domeniul instalatiilor pentru constructii, ce ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate. City Garden comercializeaza produse de tip Garden (plante de interior si exterior, mobilier si unelte de gradina) si vine in intampinarea dorintei clientilor sai aducand frumusetea, prospetimea si linistea naturii in spatiile in care traiesc sau lucreaza.