Specialist Vanzari City Garden Targu Mures

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica potentialii clienti;
Prezinta si promoveaza produsele City Garden;
Asigura consultanta de specialitate;
Incheie contracte de vanzare-cumparare cu noi clienti;
Centralizeaza comenzile si incaseaza debitele;
Intretine relatia cu clientii din portofoliu si cu administratia publica locala;
Evalueaza potentialul pietei si monitorizeaza activitatea firmelor competitoare;

CERINTE

Studii medii sau superioare in Horticultura sau activitati conexe acestui domeniu;
Minim 2 ani experienta in vanzari;
Cunostinte de dendrologie (cunoasterea speciilor de arbori, arbusti si cerintele acestora fata de factorii de mediu)
Abilitati de comunicare si negociere;
Persoana dinamica, spontana, corecta, cu atiatitudine pozitiva si orientare catre clienti;
Cunostinte oprerare PC
Experienta in comercializarea plantelor constituie un avantaj ;
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri lunare corelate cu competenta si realizarea obiectivelor;
Masina de serviciu
Telefon mobil
Sistem de evaluare si posibilitati de promovare insotit de cresterea periodica a venitului realizat
Angajarea intr-o companie puternica membra a unui grup de firme multinational;

City Garden este o companie nationala, cu 5 filiale in Romania, specializata in comercializarea plantelor si a echipamentelor de gradinarit. Lider de piata in domeniu, cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, grupul de firme Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune cresterea standardului de viata al clientilor sai.