Specialist Resurse Umane

Markas Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Administreaza dosarele de personal intocmind toate documentele legal necesare: Contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, fise de post, etc.
• Opereaza in Revisal;
• Tine evidenta si introduce in programele specifice concediile (medicale, de odihna, etc.), pontajele lunare si orice alte date necesare calcularii salariilor;
• Participa la intocmirea, implementarea, aprobarea in conditiile Legii a Contractului Colectiv de munca si a Regulamentului intern
• Coordoneaza cercetarile discipliare
• Asigura intreaga gama de rapoarte statistice necesare autoritatilor, precum si orice raport de activitate necesar Conducerii;
• Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de evaluare interna si motivare a angajatilor;
• Gestioneaza baza de date interna si elaborarea de rapoarte, analize specific;
• Asigura procesul de recrutare si selectie pentru posturile vacante.

CERINTE

• Studii superioare (economice, psihologie, juridice)
• Curs Inspector resurse umane (constituie avantaj)
• Experienta HR de cel putin 2 ani
• Deschidere spre diversitate
• Rezistenta la stres
• Capacitate organizatorica
• Dispus la calatorii in tara
• Permis de conducere cat B (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru modern
• Colectiv tanar si entuziast
• Posibilitati de dezvoltare