SOFER DISTRIBUITOR TG MURES

FARMEXPERT DCI SA - Sucursala Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFER DISTRIBUITOR:
- Preluarea numai pe baza de semnatura a comenzilor si livrarea acestora conform programului de distributie si a adresei de livrare inscrise la datele cumparatorului;
- Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa, semnand PV de constatare a diferentelor
- Efectueaza incasarile dupa programul de incasari-nu preferential- si depune banii in cel mult 12 ore in casieria societatii
- Respecta procedurile auto de exploatare, intretinere si verificare
- Mentioneaza minusurile si plusurile constatate la livrare
Se subordoneaza sefului departament distributie

CERINTE

Permis conducere categoria B
- Experienta minim 2 ani pe un post similar- fara evenimente rutiere
- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate de concentrare
- Abilitati de comunicare
- Atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

Salariu, tichete de masa, bonusuri.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice din Romania, FARMEXPERT DCI face parte din concernul multinational Andreae - Noris Zahn A.G. (ANZAG), cu sediul in Frankfurt. ANZAG este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente din Europa, cu peste 3.000 de angajati si o cifra de afaceri de 3.38 miliarde de Euro.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 650 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.