Site Manager

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza echipa de montare cu ajutorul supervisorului de schele;
- Transmite comenzi de materiale catre Logistic Harsco si intomeste documnetatii/rapoarte;
- Prinmeste comenzi din partea Beneficiarului pentru prestari servicii;
- Participa activ la sedintele beneficiarului;
- Reprezinta compania Harsco in Platforma Azomures respectand condurile de etica si conduita;
- Coordoneaza din punct de vedere Safety echipa Harsco;
- Gestioneaza diunele si salariile personalului montator;
- Intocmeste documentatiile de receptive a schelelor;
- Transmite rapoarte saptamanale si lunare catre superiori;
- Se deplaseaza o data pe luna la unul din birourile Harsco (Cluj-Bucuresti);
- Intocmeste oferte in baza preturilor unitare catre Beneficiar (cu aprobarea superiorilor);

CERINTE

- Studii superioare pe ingineria constructiilor;
- Minim 3 ani de experiență profesionala practica in constructii civile sau industriale;
- Experienta in coordonarea de echipe;
- Cunostiinte de instructaj SSM (avantaj);
- Experienta in intocmirea de comenzi, acte de primire - iesire;
- Experienta in intocmire de oferte.
- Persoana responsabila, organizata si atenta la detalii;
- Cunostiinte de limba engleza;

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).