SEF DEPARTAMENT ACHIZITII

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborare de cereri de oferte, analize de oferte, alegerea furnizorilor precum si negocieri de pre¿
Elaborare comenzi ¿i urm¿rire contracte de furnizare
Evaluarea furnizorilor ¿i a pie¿elor relevante
Participare la dezvoltarea proceselor de achizi¿ii precum ¿i cele de analiz¿
Implicare activa ¿n proiecte de construc¿ii din faza de ofertare

CERINTE

Studii superioare (avantaj economice sau constructii)
Experienta in domeniu minim 3 ani
Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
Cunostinte operare PC (MS Office, Internet)
Permis de conducere categoria B

Psihoselect este compania de consultan¿¿ ¿n resurse umane cu o experien¿¿ de peste 7 ani pe pia¿a din Rom¿nia. Asist¿m firmele ¿n proiecte de recrutare ¿i selec¿ie de personal pentru pozi¿ii de top ¿i middle management. Pe l¿ng¿ serviciile de recrutare ¿i selec¿ie, clien¿ii beneficiaz¿ ¿i de proiecte de consultan¿¿ pentru stabilirea grilei salariale ¿i a structurii optime de personal, precum ¿i de proiecte de dezvoltare personal¿ ¿i training.

Clientul nostru,
Companie multinationala germana cu puncte de lucru in Targu Mures, Bucuresti, Sibiu, Bistrita, dezvoltatoare in domeniile constructii, materii prime si ecologie.