Secretara

SC Arteriograf SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. primirea, tinerea evidentei si repartizarea corespondentei in cadrul firmei;
2. efectuarea unor lucrari de specialitate: organizarea si actualizarea unor situatii, redactarea unor materiale de corespondenta, pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;
3. asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei, tinerea evidentei apelurilor telefonice si solicitarilor directe;
4. primirea persoanelor din afara firmei, indrumarea acestora spre persoanele competente si asigurarea protocolului;
5. furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei;
6. pastrarea evidentei numelor, adreselor si numerelor telefonice ale persoanelor si institutiilor cu care angajatii au relatii de serviciu;
7. Inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
8. tehnoredactarea documentelor, clasarea si tinerea evidentei stricte a acestora;
9. identificarea, selectarea, clasificarea si pastrarea unor surse si materiale de informare;
10. participarea la sedintele generale ale firmei si departamentului si asigurarea protocolului;
11. indeplineste functia de agent telefonic, raspunde la telefon, da relatii, primeste si transmite faxuri
12. prezinta administratorului corespondenta venita pe fax, posta, curierat etc.
13. tine evidenta documentelor intrate si iesite, inscriindu-le in registrul special
14. asigura aprovizionarea cu materiale consumabile de birotica

CERINTE

-experienta pe un post similar minim 2 ani
-cunostinte solide operare MS Office
- limba maghiara scris si vorbit (va rog sa trimiteti CV-urile in limba maghiara la arteriografromania@gmail.com)
- limba engleza constituie avantaj
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Se va negocia pe parcursul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Firma noastra se ocupa cu distribuirea aparatelor medicale.