SECRETARA

HARD INOX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si dirijarea apelurilor telefonice
- Receptionarea si inregistrarea tuturor documentelor sosite in numele firmei prin mail, fax, posta, curierat rapid si distibuirea catre destinatari;
- Arhivarea documenteleor si a corespondentei;
- Asigurarea necesarului de protocol, rechizite, apa etc.
- Intocmirea de situatii diverse catre conducerea firmei

CERINTE

- Cunostinte de operarea PC – nivel avansat, rapiditate in tastare
- Cunostinte in lucrul cu aparatura de birou (fax, telefon, scaner etc)
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- Cunostinte de limba engleza cel putin nivel mediu
- Atentie distributiva si atentie la detalii
- Capacitate de analiza si planificare
- Amabilitate si rezistenta la stres
- Fire autodidacta cu o buna capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant;
- Mediu de munca dinamic alaturi de o echipa tanara;

Firma noastra a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, rezistente la coroziune, refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietei face ca firma Hard Inox SA sa aiba o ascensiune constanta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatiti in fata provocarilor.