Reprezentant Vanzari in Targu Mures

HARD INOX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te-ai remarcat prin depasirea targetelor sau atragerea de clienti noi pentru firma la care ai lucrat? Cauti o provocare noua in mediul dinamic si in schimbare din Romania? Atunci aplica pentru postul de reprezentant vanzari pe care Hard Inox il are disponibil pentru Targu Mures.

Descrierea postului este una simpla pentru cei care stiu ce inseamna vanzarile:
- Promovarea produselor companiei;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- Studierea pietei si identificarea de noi oportunitati;
- Realizarea obiectivelor si targetelor din planul de vanzari;

CERINTE

Daca ai avut realizari deosebite in vanzari atunci aceste cerinte iti vor fi la degetul mic:
- Orientare catre clienti;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Minim studii medii;
- Utilizare PC;
- Permis auto categoria B;
- Spirit de echipa, proactiv si autodidact.

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant;
- Mediu de munca dinamic;
- Cursuri de perfectionare periodice;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu.

Firma Hard Inox SA a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, -rezistente la coroziune, -refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietei face ca firma Hard Inox SA sa aiba o ascensiune permanenta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatit in fata provocarilor.