REPREZENTANT VANZARI DOOR TO DOOR

E-STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele si serviciile companiei catre clienti;
- Prospecteaza piata si contacteaza clientii astfel indentificati, sau alti clienti care i-au fost alocati;
- Pregateste prezentari si propuneri de vanzare;
- Stabileste si dezvolta relatii cu potentialii clienti, incheind cu ei contracte de vanzare.
- Comunica catre companie oportunitatile identificate in munca de teren cu privire la lansarea de noi produse sau servicii, la dezvoltarea celor existente, precum si orice alte informatii relevante colectate in activitatea de teren. Colecteaza feedback din teren referitor la produsele si serviciile E-Star si le transmite catre companie.

CERINTE

- Studii medii sau superioare finalizate in anul 2011
- Atitudine proactiva;
- Persoana dinamica, orientata catre rezultate
- Fluent in romana si maghiara;
- Excelente abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv şi bonusuri in functie de rezultate;
- Condiţii de muncă moderne;
- Posibilitatea dezvoltarii pe termen lung a carierei

Dacă sunteţi interesat de anunţul nostru, trimiteti- ne un CV la adresa hr@estar.ro, cu subiectul „Reprezentant vanzari”.Pentru mai multe informaţii vizitaţi site- ul nostru: www.e-star.ro

Compania noastră face parte din grupul internaţional E-Star, care este cotată la Bursa de Valori din Budapesta, fiind singura societate (ESCO) care se ocupă cu eficienţa energetică. Grupul E-Star, pe lângă cota de piaţă semnificativă din Ungaria, este în creştere rapidă în alte ţări din Europa Centrală şi are drept scop a deveni o companie care planifică, implementează şi operează cele mai semnificative soluţii alternative de energie pentru fiecare regiune. In Romania E-Star are 3 site-uri operaţionale: Gheorgheni, Târgu Mureş şi Zalău.