Reprezentant Vanzari

Best Deal Hunter Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si incheierea de contracte cu noii parteneri afiliati, comercianti de bunuri si servicii;
- Administrarea portofoliului de parteneri existenti

CERINTE

- Experienta in vanzari business to business poate considera un avantaj
- Absolvent de studii superioare
- Abilitati bune de prezentare, comunicare verbală şi scrisă;
- Initiativa, organizare, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
- Rezistenţă la stres şi efort prelungit;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

Best Deal Hunter este comunitatea in care, in baza cardului de membru, fiecare posesor beneficiaza de reduceri de pana la 30% la toate produsele sau serviciile achizitionate de la partenerii afiliati.
Best Deal Hunter cauta pentru dumneavostra companii dispuse sa ofere reduceri, negociaza cu acestia detaliile, se ocupa de dezvoltarea retelei de parteneri afiliati, va anunta despre ofertele si evenimentele partenerilor afiliati, astfel incat dumneavostra sa va bucurati oricand de avantajele de membru.