Reprezentant Vanzari

AUTOKLASS EUROPE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane dinamice, cu abilitati de comunicare si convingere, gandire logica si capacitate de intelegere, lucru in echipa, rezistenta la stres, preocupate mereu de depasirea target-ului.

- realizarea unei strategii de promovare a produselor si serviciilor companiei
- intocmirea unei liste 'target' a potentialilor clienti, contactarea si informarea acestora, precum si incheierea de contracte.

CERINTE

Reprezinta avantaj :
- experienta in vanzari
- cunostinte de baza/solide in domeniul IT-WEB
- portofoliu realizari - statistici ( mentionati in aplicare )
- portofoliu propriu de clienti

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltarea a cariere intr-un mediu tanar si dinamic, ambitios si cu potential
- perioada de proba (dupa caz), salariu fix, bonusuri substantiale in functie de performanta
- participare la training-uri si team-building-uri organizate de companie

AUTOKLASS EUROPE - Automobile, Web services, Software Personalizat Web-based

Compania noastra a devenit de curand partener in comercializarea de software-gestiune-control > web-based, a celor mai noi solutii de crestere a activitatii unei firme prin eficienta organizarii. AUTOKLASS EUROPE impreuna cu partenerii sai, ofera de asemenea servicii complete web - design, implementare, update, optimizare, promovare si administrare.