REPREZENTANT VANZARI

SC ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea directa, avand o mare flexibilitate in ceea ce priveste modalitatea de comercializare a purificatoarelor Waterpia catre clienti- persoane juridice si persoane fizice.
- Pastrarea si dezvoltarea relatiei cu clientul.

CERINTE

- perseverenta si seriozitate;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- permis de conducere, categoria B;
- orientat spre obtinerea de rezultate;
- disponibilitate pentru munca de teren;
- dinamic;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu, comision, bonusuri foarte motivante;
- autoturism si telefon de serviciu;
- instruire adecvata, atat in ceea ce [riveste produsele cat si in tehnicile de vanzare

Firma mixta romano-coreeana componenta a grupului de firme ROKOR, firma care in acest moment are deschise 7 filiale in cele mai importante orase din tara, avand in acest moment peste 9000 de clienti activi si este in continua dezvoltare - detalii pe site-ul www.waterpia.ro.
Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una din firmele lider de piata in domeniu), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.