Reprezentant vanzari

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, o companie importanta din Targu-Mures, recrutam un Reprezentant vanzari, cu urmatoarele atributii:
- Prospectarea pietei, identificarea potentialilor clienti, studiul concurentei;
- Activitati de vanzare B2B , domeniul industrial;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti, atingerea targetului de vanzari;
- Urmarirea contractelor, follow-up, incasari;

CERINTE

- Studii medii /superioare in domeniul tehnic sau economic;
- Experienta in prospectarea pietei si vanzari B2B in domeniul industrial;
- Limba engleza - nivel avansat
- Abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de organizare a muncii si de a lucra independent
- Orientare catre atingerea obiectivelor
- Carnet conducere categoria B
- Disponibilitate la deplasari;

BENEFICII OFERITE

Salariu peste media pietei, un sistem de bonusare, training, masina, telefon, laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.