Consultant Marketing

S.C. GABRIELLE DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala specializata in confectionarea si comercializarea uniformelor de lucru, cautam agent de vanzari, cu domiciuliul stabil in Targu Mures:
Responsabilitati:
- prospectarea pietei si construirea unor relatii comerciale solide cu potentialii clienti;
- dezvoltarea, mentinerea si extinderea retelei de clienti in concordanta cu politica de vanzari a companiei;
- promovarea imaginii companiei;
- cresterea volumului de vanzari ;
- elaborarea si prezentarea periodica a rapoartelor solicitate de superiori;
Beneficii
- salariu fix+comision din vanzari;
- masina de serviciu, laptop, telefon;
- desfasurarea activitatii intr-un colectiv tanar si dinamic;
- posibilitati de promovare in raport cu munca depusa.
Persoanele interesate sunt rugate sa depuna Cv-ul pe adresa de email: sales@uniforme-hill.ro

CERINTE

- minim studii liceale cu diploma de bacalaureat
- cunostinte de limba maghiara-nivel avansat
- atitudine pozitiva si inovativa;
- claritate si coerenta in exprimare;
- persoana dinamica, organizata, responsabila cu deosebite abilitati de comunicare;
- foarte bune abilitati de negociere si persuasiune;
- permis auto categoria B;
- cunostinte operare PC;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de productie si comercializare “Uniforme Hill”