REPREZENTANT TEHNIC VANZARI

HARD INOX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului este urmatoarea:

- Promovarea exclusiva a unei noi linii de produse a companiei;
- Initierea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat atat cu noi potentiali clienti ce utilizeaza noua linie de produse pe care le comercializam;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Realizarea obiectivelor din planul de vanzari precum si a targetului de vanzari;
- Raportarea saptamanala/lunara a muncii legata de indeplinirea obiectivelor.

CERINTE

Avand puncte de lucru in 7 dintre cele mai importante orase ale Romaniei, Hard Inox SA cauta un reprezentant vanzari pentru a promova noua linie de produse a companiei pe intreg teritoriul tarii.

Indeplinesti urmatoarele cerinte? Atunci ai putea fi cel pe care ii cautam.

- Cunostinte temeinice in domeniul instalatiilor (executie de lucrari, proiectare) - PRIORITAR
- Disponibilitate la deplasari (in tara) minim 90% din timpul de lucru
- Experienta relevanta in vanzari si orientare catre client
- Foarte bune abilitati de comunicare (orala si scrisa) si negociere
- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Permis auto categoria B
- Spirit de echipa, atitudine proactiva, dinamism si capacitate de auto-organizare

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant;
- Mediu de munca dinamic;
- Cursuri de perfectionare periodice;
- Telefon mobil, laptop;
- Masina de serviciu.

Firma noastra a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, rezistente la coroziune, refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietei face ca firma Hard Inox SA sa aiba o ascensiune constanta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatiti in fata provocarilor.