Referent proiecte europene

Sc EuroTop Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea programelor de finantare
- analiza economica si financiara
- realizare studii de piata
- elaborarea dosarului de finantare
- contact cu finantatorii si clientii

CERINTE

- cunostinte economice solide
- cunostinte despre politicile si strategiile Uniunii Europene
- abilitati dezvoltate de comunicare verbala si scrisa in limbile romana si engleza (cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj)
- abilitati dezvoltate de analiza si sinteza
- disponibilitate pentru invatare continua
- punctualitate, precizie si initiativa
- disponibilitate pentru munca in echipa si individuala
- cunostinte solide de operare calculator
- constituie avantaj experienta in domeniul proiectelor de finantare

BENEFICII OFERITE

- perspectiva de dezvoltare
- posibilitate de promovare
- echipa tanara, dinamica
- pachet motivational

EuroTop Consulting este o firma de consultanta in domeniul dezvoltarii regionale, a finantarilor si a investitiilor: www.euro-top.ro