Programatori IT

Procardia

Job expirat

RESPONSABILITATI

proiectarea,realizarea,actualizarea de aplicatii software;
întreţinerea si dezvoltarea aplicaţiilor software existente;
implicarea in dezvoltarea de proiecte, testari, implementare;
customizarea noilor aplicatii externe si integrarea lor in mediul existent;
realizarea sarcinilor de lucru/proiectelor

CERINTE

Studii

Superioare

Experienţă în domeniu

min 2 ani

Cunoştinţe tehnice:

Limbaje de programare: PHP, Visual Basic/ .Net
Cunostinte profunde in proiectarea bazelor de date relationale: SQL

Limbi străine

engleza – nivel avansat, maghiara- nivel avansat

Abilităţi personale

abilitati de comunicare, capacitate de ierarhizare a prioritatilor si incadrare in termene limita, lucru in echipa
rezistenta la stres
creativitate, originalitate, autonomie in gasirea si implementarea solutiei potrivite
atentie, spirit de obesvatie
pasionat de calculatoare, programare si internet

Postul se află în subordinea

Manager Proiect / Director Compartiment

BENEFICII OFERITE

Indemnizatie dupa realizari

Firma infiintata in 1992, lider natinal in domeniul comertului cu aparatura medicala