Programator - Tirgu Mures

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator
- PHP - cel putin un an de experienta, avantaj ar constitui Programarea Orientata pe Obiecte (POO)
- Smarty template engine;
- Lucrul cu baze de date - MYSQL, cel putin un an experienta ;
- HTML si CSS - lucru cross browser;
- javascript ( + jQuery ) - lucru cross browser;
- AJAX ( + JSON ) - lucru cross browser.
- Cunostinte elementare de Microsoft Windows, Microsoft Office
- Abilitati de lucru in echipa.

CERINTE

- Abilitati de lucru in echipa

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate