Programator PHP

MEBEDO Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEMBRII EHIPEI NOASTRE SUNT:
- Capabili si dornici sa asimileze repede cunostinte noi
- Organizati si atenti la detalii
- Comunicativi si cu abilitati de a lucra in echipa
- Ambitiosi si hotarati sa infranga orice provocare, nu cunosc imposibilul!
- Capabili sa isi recunoasca greselile si dispusi sa invete din ele
- Responsabili si proactivi, isi respecta termenele limita si se gandesc tot timpul la posibilitati de imbunatatire

CERINTE

Necesar
- experienta PHP OOP Frameworks (eg. Zend)
- experienta HTML5
- cunostinte solide SQL (preferabil incl. Firebird)
- limba engleza avansat

Constituie un avantaj
- cunoasterea limbii GERMANE
- experienta in Unit Testing, AJAX, JSON/SOAP
- experienta si/sau referinte HTML5/aplicatii pentru echipamente mobile (cu touchscreen)

BENEFICII OFERITE

Proiecte provocatoare
Susținere în dezvoltarea competențelor profesionale și abilităților personale
Cursuri de limba Germană
Participare la evenimente de specialitate
Bonusuri la evenimente speciale
Susținere pentru relocare
Condiții flexibile de muncă
Distracție cu echipa
Posibile deplasări în Germania

DESCRIEREA FIRMEI

-- 15 ani de experiență și succes în Germania.
-- Leaderi pe nișa de piață. Specialiști în domeniu.
-- 18.000 de licențe vândute
-- Proiecte sustenabile.

Extindem echipa MEBEDO în România și avem pentru tine:
- Proiecte de dezvoltare software pe termen lung
- Dezvoltare profesională susținută de companie
- Pachete de beneficii (incl. cursuri de limba Germană)
- Participări la evenimente de specialitate (Microsoft etc.)
- Program foarte flexibil
- Posibile deplasări în Germania (la preluarea de proiecte)

Alătură-te echipei în România - Târgu Mureș!
www.mebedo.ro