Programator PHP

Primal Skill SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Extindem echipa si suntem in cautarea unei persoane talentate.

Trebuie sa ai cunostinte bune de :

- PHP – OOP, MVC
- Baze de date – MySQL, database design

Reprezinta un + experienta cu urmatoarele framework-uri :

- CodeIgniter
- Kohana

Daca se intampla sa ai experienta si cu urmatoarele tehnologii, e si mai bine :

- XHTML, CSS
- Javascript (jQuery)
- AJAX
- Wordpress
- applicatii mobile - iOS, BlackBerry OS, Android

Responsabilitati:

- dezvoltare aplicatii si pagini web
- estimari
- dezvoltare documentatii
- unit testing

CERINTE

- Atitudine pozitiva si calitati de lucru in echipa
- Interes pentru tehnologiile noi
- Atentie mare la detalii si calitate
- simtul umorului - nu spunem nu exista glume practice intre noi :)

Aplicatii prin MyJob sau pe havas.daniel@primalskill.com

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant in functie de cunostinte si experienta
- mediu tanar si dinamic intr-o companie in dezvoltare

Primal Skill este o agentie de web design si programare cu sediul in Targu Mures avand ca activitate principala in domeniile de comert electronic si retele sociale.