Operator, vago es/vagy technikai szakemberek

Janovics Jeno Alapitvany

Job expirat

RESPONSABILITATI

A Janovics Jeno Alapitvany Szerkeszto Operator, vago es/vagy technikai szakembereket keres Marosvasarhelyre az elso erdelyi magyar televizio beinditasahoz es mukodtetesehez!

Feladat / munkakori leiras:
- filmanyag forgatasa hiradohoz es egyeb musorokhoz
- utomunka a forgatott filmanyagokkal (hang es kepvagas)
- a televizio studiojanak mukodeset biztosito feladatkorok
(vilagitas, diszletrendezes, musorfelvetel, napi adas elokeszitese, stb.)

Elvarasok:
- egy televizio technikai felszereltsegenek altalanos ismerete
- kep es/vagy hang keszitesehez szukseges eszkozok, valamint szamitogepes szoftverek ismerete
- magyar, roman, angol vagy egyeb idegen szaknyelvek ismerete

CERINTE

Elonyt jelent:
- felsofoku vegzettseg media vagy valamely technikai szakon
- kreativitas
- dinamizmus
- igenyesseg az elvegzett munkaban
- csapatmunkara valo hajlandosag
- B tipusu gepjarmu vezetoi engedely

Figyelem! Az elvarasok elonyt kepeznek, de nem kizaro jelleguek.

Fenykepes oneletrajzokat az alabbi e-mail cimre illetve faxszamra varunk: office@jja.ro, +40 265-266. 352. Jelentkezeset postan is elkuldheti a Janovics Jeno Alapitvany, Predeal utca 12 szam, 540345 Marosvasarhely cimre.
Jelentkezesi hatarido: 2008. februar 28.

DESCRIEREA FIRMEI

Erdelyi Magyar Televizio