Operator masina extrudare folii polietilena

S.C. INDRA IMPORT-EXPORT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Opereaza masini de extrudare
Urmareste functionarea corecta a parametrilor procesului de productie
Efectueaza schimbarea liniei de productie in conformitate cu planul de productie
Raspunde de parametrii de calitate a produselor
Asigura intretinerea preventiva a masinilor si a utilitatilor

CERINTE

Absolvent al unui liceu sau scoala profesionala de specialitate Mecanica sau automatizari
Minim 3 ani de experienta
Experienta in industria maselor plastice constituie un avantaj
Disponibilitate pentru lucrul in schimburi
Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

S.C. INDRA IMPORT-EXPORT SRL a luat fiinta in anul 1996, prin aport de capital integral privat romanesc, activitatea de inceput constand in comercializarea si apoi producerea de folii si confectii din polietilena.
In prezent capacitatea maxima de productie a societatii este de 7000 tone prelucrate anual.
Productia de folie din polietilena este realizata pe 6 linii de extrudare.

Prezenta la nivel national este asiguratt prin mijloace proprii.

Societatea noastra produce si comercializeaza urmatoarele tipuri de produse:
- folie film termocontractibila
- folie termocontractibila
- folie semipantalon
- folie pantalon
- pungi, saci, huse
- folie stretch pentru uz manual
- folie stretch pentru uz automat