Operator Call Center

Secretariat / Administrativ
Nivel experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Targu Mures
Tara
ROMANIA
Valabilitate
19-01-2017 : 28-01-2017
0

La acest job au aplicat 9
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
10 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Firma Westjobs angajeaza operator call center, la sediul din Targu Mures.

Îți place să comunici și ai și bune aptitudini de comunicare?

Îți plac provocările noi? Ești perseverent și orientat spre succes?

Dorești să lucrezi într-o echipă veselă și de succes?

Atunci acest post e pentru tine!

Atribuții:

- activitate call center: raspundere la telefoane

- informarea relevantă și exactă a clienților

- tratarea reclamațiilor, furnizarea informațiilor
- realizarea sarcinilor administrative legate de activitatea

Cerinte

- aptitudini excelente de comunicare

- cunoașterea limbii române și maghiare

- abilități bune de operare pe calculator

- cunoașterea pachetului MS Office
- experiență dobândită la un post similar reprezintă avantaj

Beneficii Oferite

Pentru aplicare trimite CV la adresa cv@westjobs.eu

Descrierea firmei

Recruiting Agency, Human Resources Specialist, Work Placement.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Operator call center