OPERATOR CALCULATOR

S.C. ADVANCED TEHNOLOGY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC angajeaza OPERATOR CALCULATOR in domeniul comertului electronic.
- preluare comenzi, verificare stocuri, urmarire livrari;
- urmarire clienti restanti, urmarire frecventa comenzi;

CERINTE

- cunoasterea obligatorie a limbii germane cel putin la nivel mediu (scris, vorbit, inteles)
- cunostinte de MS Office
- cunoștiințe solide de operare pe internet
- rapiditate in folosirea tastataturii (metoda oarba) constituie un avantaj
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
- capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
- capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate

BENEFICII OFERITE

- training
- salar negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

Firma romana – germana cu sediul in Tg-Mures
Domeniul de activitate: comertul electronic