MANAGER TEHNIC DE INTRETINERE MAGAZIN (TARGU MURES)

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura buna derulare a lucrarilor de constructie a magazinului si organizeaza serviciile tehnice;
- Asigura buna functionare a instalatiilor tehnice si de intretinere a localurilor;
- Conduce echipele tehnice ale magazinului pentru ca acestea sa lucreze intr-o maniera profesionista;
- Asigura intretinerea preventiva;

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in domeniu tehnic de intretinere si reparatii;
- Orientare spre munca;
- Spirit de organizare;

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in peste 11 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 170.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.
Valorile care ne anima sunt: Incredere. Participare. Evolutie.
Succesul Auchan se bazeaza pe calitatea echipelor sale.
Avantajele AUCHAN:
- Veti putea participa la crearea primului hipermarket Auchan in Targu Mures, care face parte dintr-un proiect ambitios si interesant
- Veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi
- Veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si responsabili, pasionati de comert
- Veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul companiei
- Renumeratie si pachet de beneficii atractive
... si desigur dinamismul, atmosfera colegiala, entuziasmul ... tot ceea ce inseamna Auchan!