Manager Magazin

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera in vanzari, iar moda te-a pasionat dintotdeauna? Ai simt estetic si esti mereu in pas cu cele mai recente trend-uri? Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, creativa si prietenoasa?
Atunci te asteptam cu drag in echipa noastra!

In rolul de manager magazin vei:
 planifica, organiza, coordona activitatile magazinului;
 superviza indeplinirea sarcinilor de serviciu de catre angajatii din subordine pentru functionarea in conditii optime a magazinului;
 indeplini obiectivele comerciale si financiare stabilite pentru magazinul respectiv
 verifica constant stocurile existente in magazin
 participa la inventare asigurand buna desfasurare a acestora
 comunica cu managerul de zona in mod regulat referitor la rezultatele magazinului si performanta personalului
 superviza efectuarea comenzilor de marfa;
 intocmi rapoarte periodice privind activitatea din magazin
 gestiona produsele nevandabile si propune actiuni de lichidare a stocului
 reprezenta compania in relatia cu tertii: clienti, autoritati, altii

CERINTE

Experienta anterioara pozitie similara (minim 1 an)
 Experienta anterioara in fashion este un avantaj
 Experienta anterioara in coordonarea unei echipe
 Studii superioare (de preferat)/ minim studii medii
 Cunostinte operare PC MS Office (Excel, Word) nivel mediu
 Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare
 Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate
 Abilitatea de a motiva oamenii si de a seta obiective

BENEFICII OFERITE

Ce vei găsi la noi?

 Un mediu de lucru creativ, transparent și motivant
 Programe de training pentru dezvoltare profesională și personală
 Salariu competitiv și comisioane în funcție de performanță
 Teambuilding-uri periodice
 Concursuri motivaționale
 Plan de carieră și posibilitatea de promovare pe baza rezultatelor
 Reduceri mari la toate produsele din magazin
 Recunoașterea meritelor profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare