Reprezentant promovare-prezentare produse.

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services va prezinta noul nostru proiect: Reprezentant promovare-prezentare produse.

Responsabilitati:
- Efectuarea de prezentari de produse;
- Promovarea si vanzarea produselor ;
- Responsabil de imaginea si prezenta portofoliului de produse pe piata;
- Stabilirea contactelor si mentinerea relatiilor cu clientii;
- Prospectarea pietei si aducerea de noi clienti;
- Particularizarea ofertei de produse si servicii pentru fiecare potential client;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta anterioara in vanzari sau promovare de minim 2ani ;
- Abilitati excelente de comunicare si prezentare;
- Cunostinte bune de utilizare PC (Internet, MS Office);
- Personalitate proactiva si gandire pozitiva;
- Abilitatea de a se focusa pe rezultate;
- Disponibilitate la deplasare
- Gandire orientata catre client;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.