Lucrator Comercial-Magazin Targu Mures

GERMANOS TELECOM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie, testarea produselor si demonstratii la cererea clientilor, testarea functionalitatii sistemelor si produselor expuse la vanzare, oferirea de informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare si instalare a produselor
Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime

CERINTE

- Minim studii medii(profil economic/tehnic), 1-2 ani experienta intr-o pozitie similara(preferabil), persoana dinamica, abilitati excelente de comunicare, spirit organizatoric,capacitatea de a lucra in conditii de stres,cunostinte operare calculator.
- Experienta in domeniul telefoniei mobile precum si cunostintele/experienta in domeniul contabilitatii primare reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, o echipa tanara si dinamica, posibilitati de promovare.

Suntem o companie internationala aflata intr-o continua dezvoltare, operator COSMOTE, avand in Romania peste 120 magazine care comercializeaza telefoane mobile si accesorii, baterii speciale, calculatoare, aparate foto, si alte produse electronice.