Key Account Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine evidenta clientilor existenti si face demersurile pentru acapararea de clienti noi
- prospecteaza si dezvolta piata de desfacere
-participa la activitatea de ofertare, negociere si contractare clienti; (atat pt clienti existenti cat si pentru potentialii clienti)
-urmareste incasare banilor conform termenelor contractuale;
-face propuneri privind cresterea vanzarilor
-colaboreaza cu departamentul marketing pentru gasirea celor mai bune solutii de promovare a produselor

CERINTE

-Studii medii sau superioare-domeniul economic / comercial;
-Aptitudini foarte bune de comunicare;
- Spirit de echipa
- Cunostinte de limba maghiara
-Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza si/sau germana)
-Disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara si in strainatate;
-Cunostinte de operare PC
-Persoana dinamica
- Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu