IT Specialist

Abits

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea, instalarea, reinstalarea, configurarea sistemelor de calcul
Detectarea si remedierea defectiunilor hardware .
Asistenta tehnica , inclusiv vizite, partenerilor de afaceri .

CERINTE

Experienta in infrastructura IT, minim 3 ani.
Cunostinte foarte bune de : PC hardware (instalare + depanare), retelistica , SO-instalare si depanare(XP/W7/W2003/W2008/Linux).
Abilitati de comunicare si relationare.
Cunoastera modului de functionare al aplicatilor economice : erp, crm, e-commerce
Orientat spre client si rezolvarea problemelor , capacitate de asumare a resposabilitatilor - obligatoriu
Dorinta de perfectionare continua - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

Echipa la inceput de drum tanara si dinamica dezvoltam si integram solutii de business.
Dorim sa dezvoltam relatii de tip castig-castig cu toti partenerii nostrii inclusiv cu personalul nostru.