INGINER SEF SECTIE - TARNAVENI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza, indruma si controleaza intreaga activitate productiva a sectiei in vederea realizarii planului de productie lunar in concordanta cu: planul de afaceri, procedurile stabilite cu serviciile adiacente productiei (metode, calitate, logistica), cerintele clientului; urmarind randamentul de lucru, calitatea, costurile, securitatea muncii si termenele cerute de planul de productie.

CERINTE

o Studii superioare de specialitate (INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI);
o Experienta in productie este indispensabila pentru intelegerea problemelor zilnice si pentru a fi credibil in fata echipei;
o Cunostinte si deprinderi de editare text si operare cu baze de date;
o Cunostinte de lb franceza sau lb engleza constituie avantaj;
o Abilit??i reale de planificare, organizare si comunicare ;
o Energic, corect, loial, atent la detalii.
ATENTIE NUMAI CV-URILE CARE INDEPLINESC CERINTELE POSTULUI VOR FI SELECTATE PENTRU INTERVIU!!!

BENEFICII OFERITE

Nu rata sansa de a-ti dezvolta o cariera de succes alaturi de un partener stabil, care iti asigura suport profesional permanent si un salar competitiv.