INGINER PROIECTANT MECANIC SI ELECTRICIAN INTRETINERE MASINI SI UTILAJE

SC ALLSTAR PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza, conceptie si proiectare mecanica pe baza unei teme de proiect interna sau a clientului.
Intocmeste consumurile de materiale si lista de achizitii aferenta proiectului alocat.
Alcatuieste dosarul de executie conform procedurilor .
ELECTRICIAN
Executa lucrari de intretinere a masinilor, utilajelor si instalatiilor.
Verifica buna functionare a masinilor, instalatiilor, utilajelor din sfera sa de activitate.

CERINTE

Experienta minim 3 ani .
Cunostinte operare calculator AUTOCAD, MS Office.
Simt de raspundere si implicare profesionala.

BENEFICII OFERITE

Salar motivant
Tichete de masa
Acces la tehnologie de ultima generatie

Firmă românească, cu capital privat, cu activitate bazată în principal pe producţie, a fost înfiinţată în 1994. Producţia reprezintă peste 60% din volumul afacerilor din care 50% este destinată exportului. Ponderea principală o au prelucrările mecanice, la momentul actual existând în nomenclator peste 190 de piese şi subansamble. Producem piese din oţel carbon, oţeluri inoxidabile sau oţeluri speciale pentru echipamente de extracţie şi foraj, industria construcţiilor, diverse piese de schimb pentru maşini şi utilaje precum şi piese şi subansamble pentru beneficiari externi.