Inginer ofertare/decontare

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie multinationala din domeniul constructiilor, cu punct de lucru in Tg Mures : Inginer ofertare.

Atributii:
- Calcularea preturilor de lucrari constructii
- Elaborarea ofertei financiare si tehnice, achizitii publice si private
- Verificari: documentatie tehnica, corespondenta intre partea scrisa – desenata – cantitati
- Calcularea cantitatilor din proiecte
- Elaborarea situatiilor lucrarilor

CERINTE

Cerinţe:
- experienţă de cel puţin 3 ani pe un post asemănător
- capacitate de a intelege proiecte tehnice
- permis de conducere categoria B
- cunostinde de operare PC (Outlook, Excel, Word)
- capacitate de autoorganizare
- studii superioare tehnice finalizate
- seriozitate
- implicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Pachet salarial motivant;

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.