HR & Salarizare

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea si finalizarea procedurilor de salarizare
- Explicarea fluturasilor de salarizare
- Solutionare si explicare diurna
- Pregatirea documentelor pentru angajare
- Eliberare adeverinte
- Revisal
- A1 (Formulare pentru Leasing International)
- Primire aviz superior
- Pastrarea comunicarii cu persoanele angajate
- Elaborarea si gestionarea fisei de post
- Intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte despre diurna
- Cunostinte despre Revisal
- Cunostinte despre fluturasi de salariu
- Abilitati de operare pe calculator

Compania noastra este in cautarea unei persoane comunicative, organizata, atenta la detalii si cu cunostinte despre salarizare.

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate