EXPAND HEALTH ROMANIA recruteaza pentru ALCON Reprezentant Medical, locatia Targu Mures

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea medicala a portofoliului de produse la medici si in farmacii.
Crearea si mentinerea relatiilor cu clientii din zona alocata
Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
Raportare si comunicare cu conducerea companiei

CERINTE

Absolvent studii superioare medicale sau conexe (medicina, farmacie, biologie, bioinginerie)
Experienta anterioara 2 ani in promovarea medicala
Cunostinte operare PC la un nivel mediu
Cunostinte de limba engleza la un nivel avansat
Permis de conducere categoria B.
Bune abilitati organizatorice si de comunicare
Spirit de echipa si initiativa

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Programe de pregatire profesionala
Pachet salarial motivant (salariu fix + bonus)
Instrumente de lucru (masina, laptop, telefon mobil)

Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul la adresa oana.dracsineanu@expand.ro, in atentia doamnei Oana Drascineanu pana la data de 15 septembrie 2008. Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania ALCON, Reprezentant Medical Targu Mures.