Economist

Continental Hotels

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea incasarilor de la clienti.
Recuperarea creantelor, intocmirea facturilor centralizate pentru anumiti clienti.
Analiza conturilor de creant si reconculierea soldurilor, Alte operatiuni legate de clienti.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic
- specializare contabilitate si informatica de gestiune
- foarte bun utilizator PC /cunoasterea programului de contabilitate Charisma contituie avantaj
- experienta minima in domeniu de 3 ani
- cunostinte de limba engleza (avantaj)
- capacitate de analiza, sinteza, esti atent la detalii
- capacitate de organizare, spirit analitic

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.Tichete de masa.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Companie hoteliera, cu cea mai mare acoperire din tara, hoteluri categoria business aflate in :Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.