Dispecer transport

SC.TUTU TRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez dispecer transport:
- Sa aiba experienta in transporturi internationale de marfuri
- Sa cunoasca limba engleza,franceza (scris/citit/vorbit)
- Sa aiba cunostinte PC
- Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan
- Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt

CERINTE

- Monitorizarea activitatii soferilor si a pozitionarii camioanelor
- Managementul documentelor necesare activitatii de transport
- Operarea comenzilor de transport in sistemul operational
- Transmiterea detaliilor despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia
- Sa intocmeasca in fiecare zi situatia parcului

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

Companie de transport intern- international avand o flota de 10 camioane