Director Departament Vanzari - TARGU MURES

BauMax ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde pentru conducerea unui departament

- Asigura necesarul de produse si depozitarea optimala a acestora

- Formeaza si conduce o echipa de 25 de angajati

- Raspunde de rezultate vanzari, productivitate, costuri

- Tine locul directorului de magazin in cazul absentei acestuia.

Pentru aceasta pozitie veti beneficia de o pregatire intensa de pana la 6 luni in strainantate.

CERINTE

- Studii superioare

- Cunostinte de limba germana si engleza / nivel mediu

- Experienta in vanzari, comert sau servicii

- Disponibilitate de relocare

- Spirit de conducator

- Spirit de echipa si abilitati de comunicare

- Orientare catre client

- Flexibiltate, deschidere la sugestii, gandire pozitiva

- Capacitate de organizare, planificare si control

- Spirit de initiativa, dorinta de perfectionare continua

- Eficienta in obtinerea rezultatelor

- Capacitate de concentrare in conditii de program prelungit

- Cunostinte avansate de operare a MS Office

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea desfasurarii unei activitati dinamice intr-un mediu de lucru motivant in cadrul unei firme in continua expansiune.

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself.

Obiectivul nostru este sa sprijinim clientii in realizarea proiectelor de constructii si amenajari gospodaresti. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.