Director de filiala, Targu Mures

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare este un furnizor de materiale de constructii, cu filiale in mai multe orase din tara.

Cautam o persoana care sa ocupe o pozitie de conducere in filiala din Targu Mures, care sa intreprinda urmatoarele activitati:

- administrarea depozitului, a resurselor materiale;
- coordonarea resurselor umane - pana la 20 de persoane din departamentele vanzari si logistica;

Toate activitatile vor fi indreptate in directia obtinerii de profit pentru depozitul pe care il coordoneaza si, implicit, pentru companie, la nivel national.

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post are:

- experienta in coordonarea unei echipe de vanzari, in cadrul unei companii care comercializeaza materiale de constructii;
- aptitudini de leadership si pasiunea de a conduce un grup de oameni catre un anumit scop;
- studii superioare;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba maghiara, cel putin nivel mediu;
- cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile acestui post cuprind:

- Salariu fix + bonus in functie de performante;
- Bonuri de masa;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- Laptop de serviciu.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.