DIRECTOR DE FILIALA IN TARGU MURES

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie – furnizoare de materiale de constructii, cu filiale in mai multe orase din tara, angajeaza o persoana care sa ocupe o pozitie de conducere in filiala din Targu Mures.

Activitatile desfasurate se vor desfasura in jurul urmatoarelor:

- administrarea depozitului, a resurselor materiale;
- coordonarea resurselor umane - pana la 20 de persoane din departamentele vanzari si logistica;
- toate activitatile vor fi indreptate in directia obtinerii de profit pentru depozitul pe care il coordoneaza si, implicit, pentru companie, la nivel national.

CERINTE

- experienta pe un post similar in alta companie/ experienta in unul sau mai multe din domeniile: vanzari, comercializarea materialelor de constructii/ experienta in domenii conexe in care a ocupat pozitii de coordonare echipe;
- aptitudini de leadership si pasiunea de a conduce un grup de oameni catre un anumit scop;
- studii superioare;
- permis de conducere categoria B;
- limba maghiara, de preferat.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus in functie de performante;
- Bonuri de masa;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- Laptop de serviciu.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.