Dezvoltator C++

PROCASER CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de dezvoltare de programe pentru proiectare asistata de calculator (CAD) si dezvoltare de programe la cerere.
Activitatea consta in proiectarea aplicatiilor (modulelor) pe baza specificatiilor utilizator (uneori pe baza analizei proprii), elaborarea specificatiilor de sistem, implementarea corespunzatoare a codului sursa, testarea modulelor.
Etapele proiectelor trebuie predate la termenele stabilite.
Salariul se da pentru indeplinirea obligatiilor de proiect.
Activitatea se desfasoara la biroul firmei.
Se vor efectua trei luni de proba in care consideram ca angajatul se acomodeaza cu modul de lucru si reuseste sa ne convinga si sa se convinga ca merita sa colaboram. In aceasta perioada va castiga 75% din salariul pe care il oferim.

CERINTE

Absolvent institut de invatamant superior, facultatati profil informatica/calculatoare/automatizari sau profil tehnic ingineresc.
Cunoasterea limbajului de programare C++ la nivel foarte bun, cel putin 2 ani de experienta de dezvoltare de programe prin participare la proiecte software.
Aptitudini de lucru in echipa, comunicare.
Este bine sa fie familiarizat cu MFC, PHP, MySQL, XML.
Prezinta avantaj cunoasterea SDK-urilor Autodesk (ObjectARX, OMF, ...).

Nu ezitati sa ne prezentati oferta dumneavoastra in cazul in care credeti ca acest post vi se potriveste.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 500EUR BRUT/luna.
Pachetul salarial va cuprinde si bonuri de masa incepand cu a doua luna de colaborare.

Firma noastra este companie privata cu capital integral romanesc. Este microintreprindere si functioneaza din anul 2001.
Clientii nostri sunt firme producatoare de soft din strainatate.
Dorim sa crestem forta firmei noastre prin calitatea oamenilor pe care ii aducem in echipa.
Pe termen lung dorim sudarea unui nucleu foarte stabil de dezvoltare.