Coordonator transport

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie multinationala cu sediul in Targu Mures, suntem in cautarea unui Coordonator de transport.

CERINTE

Cerințe:
- Minim 2 ani experienta pe un post de coordonator transport
- Cunostinte pachet Office (Word-Excel) mediu
-Permis conducere cat. B
- Experienta in coordonarea unui parc auto cu peste 50 de vehicule constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Conditii de munca intr-un climat profesional
- Posibilitate de avansare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.